ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי הוא תהליך ליצירת חשיבה יצירתית שתשרת בטווח הקרוב והרחוק את מטרת העסק. כדי להשיג את המטרה ולמלא את החזון יוצרים פעולות טקטיות להשגת המטרות הניהוליות, נקבעים היעדים של החברה, העסק או הארגון תוך שימת דגש על פיתוח יתרונות יחסיים על פני המתחרים בשוק בכמה רבדים על פי אופיו של העסק, מקצועיות בשירות, בייצור, במכירות, שיטות עבודות חדשניות ועוד.

הייעוץ האסטרטגי המוצע ב"טל גרופ" כולל הליך של בחינת הפעילות הקיימת והצעת חלופות ניהוליות במקומות שבהם יש בעייתיות בהתנהלות או בתוצאות הפיננסיות. זאת במטרה להשיג יעדים מוגדרים.

תוצאות הבדיקה המעמיקה גוררות המלצות על ביצוע פיתוח עסקי כדי לפתח את הענפים העסקיים הפועלים היום וחדירה לנישות חדשות הנושקות לתחומים הוותיקים או לנושאים חדשים לחלוטין שהחברה מעוניינת להיכנס לשווקים חדשים עבורה, העוסקים בכך בארץ או מעבר לים.

במהלך הבדיקה המדוקדקת נערכים שינויים פרסונליים, שינויים בשיטות העבודה החוצים את כל אגפי הארגון כדי ליצור דפוסי עבודה חדשים, מבצעים ריענון של הנהלים ומחליטים מה הם סדרי העדיפויות על פי חשיבות הדברים לצרכי העסק. על פי האפשרויות העסקיות תוך בדיקת מלוא ההיבטים וההשלכות של כל צעד, שוקלים גם מיזוג או רכישת חברה אחרת והכנסת שימוש בתוכנות חדשניות המקיפות את כל מחלקות הארגון כמו CRM  לצורך ייעול וקפיצת מדרגה באופן ההתנהלות.

לעיתים יעוץ אסטרטגי הוא הכרח במצבים של משבר, או אירוע חריג שיש לטפל בו באופן מידי כדי למנוע הדרדרות אפשרית במצבו הפיננסי או התפעולי של העסק. יועץ אסטרטגי מיומן ובעל כישורים יצירתיים, יכול לתת הנחיות נכונות וכך להוציא את העסק מהמצב האקוטי שאליו נקלע ואף ליצור שיפור ניכר בהתנהלות שלו. זאת לאחר ביצוע כמה שינויים מרחיקי לכת שמטרת כולם היא לקדם את העסק ואת אחיזתו המסיבית של בעל העסק במושכות כך שהוא ימשיך לפעול באופן מאוזן וללא תקלות.

הנהלת "טל גרופ" פיתחה תהליך ייחודי ויוצא דופן המעניק מעטפת מלאה לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים, התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח מיידי ולטווח הארוך ובעיקרו מתבסס על בנייה של תהליכי בקרה ופיקוח קבועים על הפעילות העסקית, ההתנהלות היום יומית והתוצאות העסקיות בכל הרבדים. המטרה העיקרית היא למנוע התנהלות כושלת מול לקוחות וספקים שעלולה ליצור מצב בלתי הפיך בבנק.

קריאה נכונה של המפה תאפשר שמירה על המוניטין ועל התדמית של העסק בסביבה העסקית שבה הוא פועל שנים רבות.

לעיתים יעוץ אסטרטגי הנו הכרח במצבים של משבר, או אירוע חריג העלול לפגוע בעסק באופן קיצוני. בעת משבר כזה, יש צורך באיש מקצוע מנוסה אשר יסייע לעצור את האש ולהגיע בדרך קצרה ותכליתית להחזרת שליטה והבטחת המשכיות עסקית.

הנהלת "טל גרופ" פיתחה תהליך ייחודי לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים, התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח מיידי ולטווח הארוך ובעיקרו מתבסס על בנייה של תהליכי בקרה ופיקוח קבועים על הפעילות העסקית בכל הרבדים. המטרה העיקרית היא למנוע התנהלות כושלת מול לקוחות וספקים, קריאה נכונה של המפה והתחרות, שמירת המוניטין והתדמית של העסק בתוך הענף והסביבה העסקית בה הוא פועל ובקרה על התוצאות העסקיות והרווחיות בשוטף.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט