Chat with us, powered by LiveChat
000

ייעוץ וליווי עסקי

"טל גרופ" הנה חברת יעוץ אינטגרטיבית המספקת מכלול שירותים עסקיים למגוון רחב של לקוחות. החברה משלבת מיומנויות יעוץ, ניהול ותפעול ומעניקה מענה מקיף תפור לצרכים העסקיים למטרת שיפור העסק וצמיחתו.

עסקים רבים חווים אתגרים ניהוליים קשים בכל הקשור לניהול הפיננסי של העסק, צוות היועצים של "טל גרופ" שם לו למטרה ללוות בעלי עסקים בתהליכים עסקיים ואסטרטגים במטרה לסייע להם לנהל נכון ויעיל.

היתרון של יועץ מומחה המעניק גם ליווי עסקי צמוד הוא בכך שהוא יכול להביט על אתגרי העסק, לנתח אותם ולבחון את אפשרויות הפעולה המגוונים ולסייע לבעל העסק למצוא את החלופה המתאימה ביותר.

היועץ מסייע בכל הקשור לעניינים של ניהול כספי, תזרים מזומנים, תכנון תקציב ובקרה, התמודדות עם המערכת הבנקאית, ליווי לקבלת אשראי וכד'

כל תהליך הייעוץ והליווי מותאם במדויק לצרכי העסק ולאתגרים העומדים בפניו ומורכב ממספר עקרונות חשובים:

  • ניתוח הנתונים הכספיים של בית העסק- ניתוח הפעילות העסקית, הנתונים הפיננסים, מבנה האשראי וצרכי העסק בהווה ובראייה עתידית
  • ניהול תזרים מוזמנים- תזרים מזומנים הינו כלי המשמש לתכנון תקציבי וניהולי לכסף הנזיל של העסק, זה המאפשר לבעל העסק לתכנן באופן יעיל את התנועות הכספיות ולהימנע ממצב בו למרות שהעסק רווחי, אין מספיק כסף נזיל המאפשר את קיומו.
  • בניית תוכנית עסקית ועבודה במסגרת תקציב, התוכנית מגדירה יעדים ומטרות ואת דרכי הפעולה על מנת לעמוד בהם בהצלחה.
  • ניהול מערכת האשראי של העסק-  כולל ניהול ושיפור היחסים העסקיים מול הבנק תוך שימוש ב"שפה בנקאית" וטכניקות מו"מ מקובלות.
  • השתלבות במערך הניהולי והשתתפות בקבלת החלטות אסטרטגיות- מרכיב נוסף ומהותי בתהליך הליווי העסקי הינו השתתפות בתהליכים ניהוליים בעסק, כולל קבלת החלטות אסטרטגיות, בדיקת כדאיות השקעות וכניסה לתחומים ושווקים חדשים.

 

 

מעבר לשירותים עבור עסקים קיימים, "טל גרופ" מלווה גם יזמויות בהיקפים שונים, במטרה לקחת רעיון ולפתח אותו עד לשלב הקמת העסק ותפעולו בפועל.

הייעוץ בשלבי הפיתוח הראשוניים כולל בדיקת היתכנות עסקית וכלכלית ובנייה של תוכנית עסקית הבוחנת את עלויות ההקמה, רמת הסיכון של הענף וההכנסות אל מול ההוצאות העתידיות.

בשלבי הייעוץ הראשוניים נלקחת בחשבון סוגיית תזרים המזומנים, ההשקעה הנדרשת ותקופת הזמן מהרגע שמתבצעת ההשקעה ועד לרגע בו העסק רואה רווחיות, בחינת ההוצאות בעת ההקמה, ניהול ורכישת מלאי, תשלום המשכורות לעובדים  וכד'

בתכנון העסקי נלקחות בחשבון גם סוגיות שיווקיות כגון בחינת נתח השוק, התחרות, צינורות הפצה ללקוחות הפוטנציאלים, סוגיית התמחור וההמחרה, תחרות וכל שאר הנושאים העלולים לאתגר עסק בהקמה.

במסגרת שירותי הייעוץ העסקי מתבצעות מעת לעת גם הערכות שווי לחברות ועסקים. המטרות העיקריות לביצוע הערכת שווי בד"כ לצורך השקעות, רכישות ומיזוגים (A&M) סוגיות מיסוי או עדכון מידע בדוחות כספיים.

גם בשירות זה צוות המומחים מעניק שירות מקצועי הכולל ביצוע ערכת שווי בהתאם למדדים ולמודלים המקובלים בענף, בחינת הדוחות הכספיים, ערך השוק, עסקאות דומות, מוניטין החברה וכד'

לפגישת ייעוץ חינם עם כלכלן חייגו או השאירו פרטים ונשמח לחזור בהקדם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
000

קבוצת "טל גרופ" הוקמה בשנת 2011 ונחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ הכלכלי, העסקי, גיוס אשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת את כל הנדרש בתחום הפיננסי בעזרת צוות מומחים בעל ידע נרחב משיגה הקבוצה ללקוחותיה תוצאות מקסימאליות וחוסכת להם זמן,טרחה וכסף.

צרו קשר


בעלי המלאכה 12, ק.ביאליק
מיקוד 45782
073-787-73-77

מפת הגעה